Lymfom City News

Lymfom City v nominacích Muriel

18. 1. 2022

Lymfom City je jedním ze tří nominantů na Nejlepší komiksovou knihu v cenách Muriel 2021.

Slavnostní vyhlášení bude v úterý 15. 2. v Bio Oko.

Máme obrovskou radost!

Lucie a Lymfom City v DVTV

5. 1. 2022

Je tu nový rok a Lymfom City znovu ožívá.

Daniela Písařovicová pozvala Lucii a Lymfom City do DVTV.

Lymfom City na pultech i na obrazovkách

15. 10. 2021

Sitkomiks Lymfom City bude od pátku 22. 10. prostřednictvím celostátní distribuce Kosmas dostupný víceméně všude.

Závěrem tedy obligátní věta – „žádejte u svých knihkupců“. ;-)

Netopýr pošilhává po hořčíkovém písmenku

14. 10. 2021

Přihlásili jsme Lymfom City do soutěže Magnesia Litera v kategorii Debut roku.

Držte nám palce!

Rozesláno jest

13. 10. 2021

Takřka přesně na den po dvou měsících přišla zpráva z Norska, že zatoulaný výtisk Lymfom City v pořádku dorazil a že je úžasný.

Je to prozatím nejsevernější doložený výskyt Lymfom City. Na západ se podařilo proniknout až do Dublinu, východní a jižní výskyt je definován slovensko-ukrajinskou a slovensko-maďarskou hranicí.

Rozesílání se ukázalo být dosti náročnou logistickou operací, ale nakonec to z 99,5% dopadlo úspěšně. To půlprocento tvoří 3 podporovatelky, které si nevyzvedly svůj výtisk na udané adrese a zatím nám neodpověděly na opakované výzvy, kam a jak jim jejich výtisk máme znovu poslat.

Půl roku od našeho prvního setkání ve Větrném Jeníkově můžeme bez uzardění prohlásit, že jsme s vaší úžasnou pomocí urazili dlouhou cestu a vaše podpora spoluvytvořila krásnou knížku, která dává čtenářům radost i podněty k zamyšlení.

Poslední červencový týden začneme balit a rozesílat

24. 7. 2021

Konečně máme zprávu, na kterou všichni čekáte – začátkem příštího týdne komiks Lymfom City opustí tiskárnu a my začneme s jeho distribucí. U většiny z vás to půjde snadno, protože máme všechny vaše podklady na doručení.

U některých z vás ovšem budeme potřebovat ještě upřesnění, protože jste některé údaje (identifikátor odměny (zejména identifikátor odměny zapomněli uvést. Budeme se na vás tedy obracet individuálně.

Pokud vám do 10. srpna nepřijde knížka ani e-mail, ve kterém vás budeme prosit o doplnění údajů, kontaktujte nás na info@lymfomcity.eu.

Ještě jednou děkujeme za podporu a těšíme se na vaše reakce po přečtení komiksu na výše uvedeném e-mailu, nebo přes formulář před zápatím této stránky.

567 z vás se zaloužilo o 142% úspěch sbírky

3. 6. 2021

Milí příznivci, čtenáři a přátelé, obrovský dík vám všem! Je to nádhera. A je tu čas říci si, co bude dál.

Knížka v obou variantách odešla do tiskárny již minulý pátek. Hithit nyní celý projekt vyúčtuje a my do konce víkendu připravíme produkční tabulku odměn a vyrobíme je v přesných počtech.

Nejpozději za měsíc bychom již měli znát přesný termín, kdy si budeme moci knížku a odměny v tiskárně vyzvednout.

A rovněž do té doby bychom měli znát termín, kdy se uskuteční Luciina výstava na velkoformátových rámech na pražské náplavce.

V každém případě vás o vývoji a přesných termínech jednotlivých událostí (a zejména termínu odesílání odměn, který vás asi bude zajímat nejvíce) budeme včas informovat. Ještě jednou díky!

Hranice 500 podporovatelů prolomena

18. 5. 2021

Třicet dnů po začátku sbírky a je vás již celých 501. A to není všechno.

Díky vaší úžasné podpoře má knížka nyní velmi slušnou šanci vyjít ve větším nákladu, než jsme plánovali. A to ještě stále není všechno!

Vaše podpora umožnila další krok, o němž jsme původně jen tajně snili – chystáme pro Lucii na téma Lymfom City výstavu, takže čím více vybereme, tím více panelů budeme moci vyrobit a tím skvělejší výstava budevznikne.

Máme 15 dnů na to, aby sbírka přinesla do veřejného prostoru ještě více, než jsme si původně troufali. Díky za podporu!

Neostýchejte se využít toho, že sbírka ještě neskončila

8. 5. 2021

Vznik knížky jste nám pomohli zajistit, ovšem sbírka ještě stále probíhá a kromě zakoupení knížky můžete stále ještě vybírat z podpory formou zakoupení obrázku(ů), či balíčků knížky a obrázku nebo knížky a plakátu. Jasná volba zejména pro ty z vás, kteří jsou stejně jako my uchváceni Luciinými grafikami.

Plakátů máme již jen posledních patnáct, tak si pospěšte – nebudou, nebudou… ;-)

Díky za vaši podporu!

Lymfom City má 100 %. Děkujeme!

3. 5. 2021

Takřka na hodinu přesně po 14 dnech jste dosáhli cílové částky sbírky, což znamená, že Luciin sitkomiks půjde do tisku a stane se opravdovou knížkou. Moc si vaší přízně vážíme, jste úžasní!

Sbírka však ještě nekončí… Jakákoli vaše další podpora bude plně využita ve prospěch projektu Lymfom City. Jako první se nabízí zvýšení nákladu, takže Luciin příběh bude moci zprostředkovaně prožít více lidí. Vydání knížky je od počátku naše srdeční záležitost a můžete se spolehnout, že vaše podpora bude využita tak, že z ní budete mít nejen dobrý pocit, ale i radost.

Dejte o Lymfom City vědět i těm, kteří o něm ještě neví. Díky!

Scházející procenta už jsou jednociferná

2. 5. 2021

Uplynul den a je tu další milník – do cílové částky pro vznik knížky schází vybrat už jen 5 %.

Třista třicet šest z vás již svou podporou posunulo vznik knížky ze světa snů a přání do bodu, který již těsně hraničí s realitou.

Je to úžasně a patří vám za to náš obrovský dík!

Po 12 dnech od startu už jen 12 %

1. 5. 2021

Díky vaší neutuchající přízni se Luciin sitkomiks téměř zhmotňuje před očima.

Naše nejunikátnější odměna – diptych, který Lucie namaluje, našla svého adresáta.

Do prvního májového rána tedy vstupujeme s velkou nadějí a s důležitou připomínkou – nezapomeňme dnes na své nejdražší s políbením pod rozkvetlým stromem.

Je tu poslední třetina sbírky

28. 4. 2021

Běžíme o vznik knížky již devátý den. Tempo trochu zpomaluje, síly maličko ochabují, ale je jich stále dost. Už vidíme cílovou pásku.

Milí příznivci, čtenáři a přátelé, je vás už 273, kdo spolu s námi věří, že to má cenu! A hlásí se další, které projekt Lymfom City uchvátil stejně jako nás.

Dáváte nám novou energii a společně to dotáhneme do konce. Náš entusiasmus a vaše podpora je přesně to, co sitkomiks v tuto chvíli potřebuje. Buďte s námi.

Díky za podporu v poslední třetině!

Necelé dva dny a už celá polovina!

21. 4. 2021

Milí příznivci, čtenáři a přátelé, děkujeme vám z celého srdce za tak nadějný průběh sbírky na sitkomiks Lymfom City!

Už teď má knížka velmi slušné šance nejen na to, že vyjde, ale  že se dostane k více čtenářům, než jsme snili. Máme z toho obrovskou radost.

Kampaň na Hithitu spuštěna

19. 4. 2021

Dnes v 18,25 jsme zúročili měsíce příprav a odstartovali crowdfundingovou kampaň na podporu vzniku knížky. Každý sympatizant má nyní úžasnou možnost stát se spolu-stvořitelem knížky. Zkusíte to i vy? ;-)

Lymfom City ve Větrném Jeníkově

11. 4. 2021

Setkání uprostřed ze tří směrů a předání třiceti recenzních výtisků jako další pamětihodnost městysu na Vysočině.

Na článek

Lymfom City na Náplavce!

Výstava Luciiných obrazů byla k vidění v Praze na Náplavce Rašínova nábřeží ve dnech 17.–31. 8. 2021.

Díky všem, kdo dorazili!

naplavka_1